Informacje o obiadach

INFORMACJE  O  OBIADACH w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

1. Cena :
  • pełnego zestawu obiadowego  (zupa + II danie + kompot) - 14,00 zł
  • II dania -13,00zł
  • zupy -  8,00 zł
  1. Po posiłek uczniowie zgłaszają się na stołówkę z kartą abonamentową.

1. Preferowane są miesięczne abonamenty obiadowe, koszt abonamentu to liczba dni szkolnych w miesiącu pomnożona przez cenę posiłku, pomniejszona o odpisy z poprzedniego miesiąca.

1. Odpisy dokonywane będą na podstawie wysłanej wiadomości sms na nr tel. 781 991 299. Wiadomość powinna zawierać następujace dane: Imię i nazwisko dziecka, klasa , okres nieobecności.

1. Celem ustalenia wielkości abonamentu na kolejny miesiąc prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 781 991 299 w dniach od  26- do 30  dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc żywieniowy w godzinach 12.00-17.00

1. Po uzgodnieniu kwoty abonamentu, opłatę można wnieść przelewem na nr konta :  SMAK STORY, BNP PARIBAS 14 1750 0012 0000 0000 3738 0547 z opisem : Imię i nazwisko dziecka, klasa , miesiąc oraz rodzaj abonamentu : pełny lub II danie lub zupa oraz gotówką, lub kartą na stołówce w dniach od 26 do 30 dnia miesiąca w godzinach 10.00-13.00.

1. W przypadku zgubienia karty abonamentowej przez dziecko, rodzic zobowiązany jest

powiadomić o tym fakcie pracownika stołówki  w celu wydania duplikatu.

1. Każdego dnia można  jednorazowo wykupić zestaw obiadowy w cenach podanych powyżej.

1. Obiady wydawane są na przerwach:

10.15- kl  I

11.15- kl II, III, IV

12.20 – KL V, VI, VII, VIII

Dzieci mogą korzystać z posiłków w innych godzinach, po uprzednim uzgodnieniu z  nauczycielem bądź dyrekcją szkoły.

1. Istnieje możliwość wykupienia obiadu na wynos w opakowaniach zapewnionych przez firmę cateringową.

1. Menu na dwa tygodnie wywieszone będzie na drzwiach stołówki i zamieszczone na stronie internetowej szkoły: www.sp6zamosc.pl.
Data dodania: 2023-10-02 15:34:26