Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

27. Jesienny Konkurs Recytatorski

27. Jesienny Konkurs Recytatorski

27 . JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI

W dniu 14 listopada 2023 roku uczniowie: Nina Sawicka i Jakub Makowski z klasy 1 a, Lena Dębińska z klasy 4a oraz Adam Jarszak z klasy 7c, zaprezentowali naszą szkołę w eliminacjach powiatowych 27 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs organizowany jest co roku przez Zamojski Dom Kultury. Tematyka wierszy prezentowanych przez uczestników dotyczyła snów oraz marzeń. W konkursie uczestniczyło w sumie 46 osób. Obowiązywał podział na kategorie wiekowe.

Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się na wysokim poziomie, przygotowując ciekawe interpretacje wybranych przez siebie utworów literackich. Miło nam poinformować, że Nina Sawicka zdobyła wyróżnienie w konkursie. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami. Wszystkim gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: Anna Śliczniuk

Data dodania: 2023-11-19 17:09:55
Data edycji: 2023-11-19 17:10:57
Ilość wyświetleń: 104

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej