6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Święty Mikołaj to wielki przyjaciel dzieci, który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami. Grzeczne dzieci w tym  dniu z niecierpliwością czekają na tę jedyną w roku wizytę. Na szczęście, w naszej szkole wszyscy uczniowie zasłużyli na prezenty, co potwierdził przybyły 6 grudnia św. Mikołaj. Na korytarzach oraz w salach lekcyjnych dominował kolor czerwony, a zimowa aura za oknem wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój. Niecodzienny gość wzbudził u dzieci z klas: 1a, 2a i 3a sporo emocji, a jego wizyta przypomniała nam o tym, jak ważna jest wzajemna życzliwość i jaką radość niesie obdarowywanie innych nie tylko upominkami, ale także uśmiechem. Dziękujemy!

Do następnego roku drogi święty Mikołaju!!!

Tekst: Elżbieta Ciszewska

Zdjęcia: Marzena Plewa, Agnieszka Wojciechowska, Marcin Makowski