Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

7C biwakuje w Krasnobrodzie

7C biwakuje w Krasnobrodzie

W dniach 18 i 19 września klasa 7c wraz z panią Edytą Gomułką i panią Marzeną Klępką była na dwudniowym biwaku w Krasnobrodzie.

Na miejsce przyjechaliśmy około godziny 9:40, zostawiliśmy bagaże i ruszyliśmy na spacer po okolicy. Celem naszej pieszej wycieczki był zalew i wieża widokowa. Ścieżka na punkt widokowy była kamienista, ale daliśmy radę i bez trudu wdrapaliśmy się po stromych schodach. Widok z wieży był zachwycający i rozciągał się na wiele kilometrów. Z góry było widać zalew, pobliski las oraz część miasteczka. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do sklepu na małe zakupy. Po powrocie do ośrodka mieliśmy czas wolny, więc graliśmy w siatkówkę i bawiliśmy się na placu zabaw. Wieczorem poszliśmy do pobliskiego lasu, aby nazbierać chrustu na ognisko. Około godziny 17:00 zjedliśmy obiadokolację. Odpoczęliśmy chwilkę i znów zaczęliśmy się świetnie bawić. Gdy zaczęło się ściemniać, rozpaliliśmy ognisko, przy którym śpiewaliśmy piosenki, oglądaliśmy gwiazdy i piekliśmy kiełbaski. Następnego dnia ruszyliśmy na pieszą wyprawę do kaplicy św. Rocha. Szliśmy piękną, malowniczą trasą przez las. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do restauracji. Około godziny 17:40 wróciliśmy do Zamościa. Wycieczka była pełna przygód i radości. Z chęcią pojedziemy znów za rok.

Tekst: Katarzyna Karska, klasa VII c

Zdjęcia: Edyta Gomułka

Data dodania: 2023-09-22 15:25:45
Data edycji: 2023-09-22 15:29:43
Ilość wyświetleń: 418

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej