Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Czytelniczy sukces Magdy

Z wielką radością informujemy, że Magda Jędrzejewska, uczennica klasy 7c została LAUREATKĄ i zajęła 3 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym „Czy znasz…?” dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych z województwa lubelskiego. Organizatorem konkursu była Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu. Magda konsekwentnie pogłębiając swoją wiedzę i rozwijając zamiłowanie do książek, zrealizowała swoje marzenie i odniosła sukces w konkursie czytelniczym. Osiągnięcie Magdy dodatkowo podkreśla fakt, że była jedyną finalistką z zamojskich szkół.

Wielkie gratulacje!!!

Data dodania: 2024-04-21 11:07:02
Data edycji: 2024-04-21 11:08:24

ZapobiegamyMapa pomocyZdalna szkolaAktywna TablicaUnijny program dla szkółNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Laboratorium PrzyszłościErasmus +