DLA BABCI I DZIADKA

Babcia z dziadkiem to nasze są skarby.

Malują uśmiech bez pędzla i farby.

I dla nich cza - czę na soplach gra wiatr.

A my życzymy i śpiewamy tak.

Kochana babciu żyj sto lat.

Ciesz się wnukami i kochaj świat.

Kochany dziadku żyj sto lat.

Śpiewaj z nami głośno cza – cza – cza”.

Tak śpiewali najmłodsi uczniowie naszej szkoły na uroczystym przyjęciu z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Pierwszoklasiści przygotowali programy artystyczne, w których wyrazili swoją miłość, szacunek oraz podziękowali wspaniałym gościom za dobroć, cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Podczas spotkań z licznie przybyłymi babciami i dziadkami nie zabrakło upominków, życzeń, chwil wzruszeń, słodkości oraz gromkich braw i szczerych uśmiechów. Radość i duma, które towarzyszyły tym wyjątkowym uroczystościom dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas. Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia na długo pozostaną w pamięci zarówno dziadków, jak i dzieci.

Tekst: Elżbieta Ciszewska

Zdjęcia: Inelia Slavinska, Marcin Makowski