Dzień Chłopaka klasy VI B - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Dzień Chłopaka klasy VI B

Dzień Chłopaka klasy VI B w parku trampolin FORT JUMP

2 października 2023r. klasa VI B świętowała Dzień Chłopaka w parku trampolin FORT JUMP w Zamościu.
Celem wyjścia była integracja zespołu klasowego i aktywne spędzenie czasu.
Pod opiekÄ… wychowawcy klasy pani Doroty Kowalczyk oraz rodzica pani Jadwigi Wojniak szóstoklasiÅ›ci peÅ‚ni zapaÅ‚u i energii udali siÄ™ do parku rozrywki. Dla wiÄ™kszoÅ›ci uczniów nie byÅ‚o to pierwsze wyjÅ›cie.
Przed wejÅ›ciem na trampoliny uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpieczeÅ„stwa. Instruktor omówiÅ‚ rodzaje trampolin znajdujÄ…cych w obiekcie i jak należy z nich bezpiecznie korzystać oraz przeprowadziÅ‚ rozgrzewkÄ™ niezbÄ™dnÄ… do  zabaw na trampolinach. Po niej, pod okiem instruktora, uczniowie mogli korzystać z 11
różnorodnych stref rekreacyjno-sportowych. ByÅ‚y to m.in. Å›cieżki trampolinowe do nauki figur akrobatycznych, areny do gier zespoÅ‚owych, strefa aktywna Cardio Wall, strefa olimpijska, zjeżdżalnia, na której można siÄ™ Å›lizgać na specjalnym pontonie oraz tyrolka, która umożliwiaÅ‚a klasyczny zjazd na linie. Na koniec dwugodzinnej zabawy zaskakujÄ…cÄ… atrakcjÄ… byÅ‚y trampoliny Å›wiecÄ…ce w ciemnoÅ›ci oraz specjalne oÅ›wietlenie, tworzÄ…ce klimat neonowy.
Uczniowie byli bardzo zadowoleni, że mogli aktywnie spędzić czas, skacząc, ćwicząc i rozładowując swoją energię.
Tekst i zdjęcia: Dorota Kowalczyk

Data dodania: 2023-10-04 18:43:00
Data edycji: 2023-10-04 18:44:01

Miej oczy na wszystko otwarte, bÄ…dź wÅ‚asnym sobie stróżem, byÅ› nigdy nie uczyniÅ‚ nic takiego, co by ciÄ™ w pogardÄ™ ludzkÄ… podać mogÅ‚o.