Dzień Chłopaka w klasie III b - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Dzień Chłopaka w klasie III b

W poniedziaÅ‚ek 02.10.2023 r. klasa III b obchodziÅ‚a DzieÅ„ ChÅ‚opaka. Z tej okazji caÅ‚a klasa wraz z wychowawcÄ… udaÅ‚a siÄ™ do Cukiernio-Kawiarni „Poezja Smaku” znajdujÄ…cej siÄ™ przy ulicy Lipskiej w ZamoÅ›ciu. Celem wyjÅ›cia byÅ‚a integracja klasy, a także przypomnienie dzieciom zasad kulturalnego zachowania siÄ™ przy stole podczas posiÅ‚ku. Na miejscu dzieci miaÅ‚y nie tylko okazjÄ™ spróbowania pysznej pizzy oraz gofrów, ale również spÄ™dziÅ‚y wspólnie czas na Å›wieżym powietrzu bawiÄ…c siÄ™ i grajÄ…c w różne gry. InteresujÄ…cÄ… atrakcjÄ… byÅ‚o dla nich także malowanie kolorowÄ… kredÄ…. Dzieci podzieliÅ‚y siÄ™ na dwie grupy i chÄ™tnie wykonaÅ‚y piÄ™kne plakaty, które później zostaÅ‚y umieszczone przed lokalem. Po tak ciekawym dniu uczniowie w dobrych humorach udali siÄ™ w drogÄ™ powrotnÄ… do szkoÅ‚y. ByÅ‚ to czas peÅ‚en wrażeÅ„, atrakcji i dobrej zabawy.

Tekst: Aneta Olszewska

Zdjęcia: Małgorzata Czajkowska

Data dodania: 2023-10-06 14:16:24
Data edycji: 2023-10-06 14:17:36

Miej oczy na wszystko otwarte, bÄ…dź wÅ‚asnym sobie stróżem, byÅ› nigdy nie uczyniÅ‚ nic takiego, co by ciÄ™ w pogardÄ™ ludzkÄ… podać mogÅ‚o.