Dzień Paintballa w Szewni Dolnej

W piątek 20 maja uczniowie klas 7a i 7b wzięli udział w grze w paintball, która odbyła się w "Kontra Paintball" w Szewni Dolnej.
W wydarzeniu uczestniczyło 26 uczniów, którzy mieli okazję założyć mundury wojskowe.
Przed rozpoczęciem właściwej gry wszyscy przeszli przez etap próbnego strzelania, co pozwoliło na zapoznanie się z zasadami i sprzętem.
Następnie uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny, co dało początek przyjaznej rywalizacji.
Teren zabawy został starannie przygotowany, a dodatkowych emocji dostarczyła gra w lesie.

Po zakończeniu zabawy organizatorzy przygotowali ognisko.
Była to okazja do wspólnego pieczenia pianek i kiełbasek oraz wymiany wrażeń z gry.

Dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń z pewnością na długo zostanie w pamięci uczestników.

Tekst i zdjęcia:
Robert Pawliszak