Dzień postaci bajkowej

Poczuć się jak postać z bajki

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i za zgodą dyrekcji nasza szkoła w poniedziałek 27 listopada zamieniła się w fantastyczną krainę bajek i baśni - tych książkowych i tych filmowych.

Tego dnia nasi uczniowie, ci młodsi i ci starsi, wcielili się w swoich ulubionych bohaterów lietrackich lub filmowych.

Wszyscy, którzy wzięli udział w zabawie, mogli liczyć na ulgowe traktowanie podczas lekcji :)

Czy nie wspaniale choć na jeden dzień stać się swoją ukochaną fikcyjną postacią? :)

Tekst: Aleksandra Matysiak

Zdjęcia: Katarzyna Adamczuk, Małgorzata Czajkowska, Renata Czajkowska, Elżbieta Ciszewska, Marzena Plewa, Agnieszka Wojciechowska