Ferie z MDK (29.01 - 09.02.2024 r.)

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych tj. od 29 stycznia do  9 lutego 2024 roku.

Uczestnicy zajęć będą mieli możliwość rozwijania swoich pasji artystycznych z dziedziny fotografii, plastyki, tańca, teatru, muzyki, kształtowania różnorodnych zainteresowań, rywalizowania podczas gier zespołowych i indywidualnych oraz integrowania się w grupach.

Podczas tegorocznych ferii nasi nauczyciele będą prowadzili zajęcia w Szkołach Podstawowych Miasta Zamość według tygodniowego rozkładu zajęć okresowych.

Zajęcia feryjne odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 13:45.

Ilość miejsc w grupach jest ograniczona (do 25 osób), dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń.

W zależności od rodzaju zajęć prowadzimy nabór w poszczególnych grupach wiekowych:

• zajęcia taneczne - (dzieci z kl. 4 – 8)
  • zajęcia plastyczne - (dzieci z kl. 1 – 4)
  • zajęcia rytmiczne - (dzieci z kl. 1 – 3)
  • zajęcia wokalne - (dzieci z kl. 4 – 8)
  • zajęcia szachowe - (dzieci z kl. 4 – 8)
  • zajęcia fotograficzne - (dzieci z kl. 6 – 8)
  • zajęcia teatralno - taneczne (dzieci z kl. 1 – 4)

Warunkiem udziału jest dostarczenie karty kwalifikacyjnej/zgody rodzica na udział dziecka
w zajęciach okresowych (druk dostępny będzie w sekretariacie MDK Zamość lub na naszej stronie internetowej) .

Zapisy przyjmowane będą w sekretariacie placówki od 16 do 26 stycznia 2024 roku. Szczegółowe informacje dotyczące ferii zimowych dostępne są na stronie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu: www.mdk.zamosc.pl lub pod
nr tel. 84 638 44 46.

Tygodniowy rozkład zajęć okresowych Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu w roku szkolnym 2023/2024 w okresie ferii zimowych (od 29 stycznia do 9 lutego 2024 r.)

Data dodania: 2024-01-18 14:11:15
Data edycji: 2024-01-18 14:30:04