Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

      IIIa i IIIb z wizytą na „Farmie Iluzji”

      IIIa i IIIb z wizytą na „Farmie Iluzji”

         5 czerwca 2024 roku uczniowie klas trzecich pod opieką swoich wychowawczyń:
 p. Marzeny Plewy, p. Małgorzaty Czajkowskiej oraz p. Anety Olszewskiej udali się do pewnego parku rozrywki niemożliwej w Mościskach, o tajemniczej nazwie „Farma Iluzji”.
Już po pierwszych krokach naszej wizyty przekonaliśmy się że, jesteśmy w miejscu czarów
i niesamowitych zdarzeń. Na początku, pani przewodnik zapoznała nas z zasadami obowiązującymi podczas korzystania z atrakcji na terenie parku. Tam staliśmy się odkrywcami i tropicielami niemożliwego i tajemniczego świata pełnego magicznych przygód i wrażeń. Zwiedziliśmy latającą chatę tajemnic, magiczny domek i Muzeum Iluzji. Przeszliśmy Ścieżką złudzeń i przejechaliśmy tunel zapomnienia oraz zajrzeliśmy do studni nieskończoności. Podczas wędrówki nasza przewodniczka stawiała przed nami atrakcyjne zadania: przejście przez wiklinowy labirynt, muzykowanie na przedziwnych instrumentach, czy rzut kowbojskim kapeluszem do wyznaczonego miejsca.
 Po obiedzie pofrunęliśmy jak rajskie ptaki na łańcuchowej karuzeli, odbyliśmy także podróż różnymi kolejkami po baśniowych krainach. Fascynującym miejscem do harców okazał się plac zabaw.
Nie zabrakło słodkich zakupów w postaci pysznych lodów i napojów w „palemkach”
oraz pamiątek z parkowego sklepiku. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzymał Dyplom Małego Podróżnika. Z bagażem niesamowitych wrażeń i fascynujących opowieści o wizycie na „Farmie Iluzji” wróciliśmy do realnego – ukochanego Zamościa.

Tekst: Marzena Plewa
Zdjęcia: Aneta Olszewska, Małgorzata Czajkowska

 

Data dodania: 2024-06-10 15:59:10
Data edycji: 2024-06-10 16:08:10
Ilość wyświetleń: 82

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej