Klasa IV B w parku trampolin Fort Jump

KLASA IV B W PARKU TRAMPOLIN FORT JUMP

28 września 2023 r. klasa 4 B świętowała Dzień Chłopaka w Parku Trmapolin FORT JUMP w Zamościu.
Celem wyjścia była integracja zespołu klasowego i aktywne spędzenie czasu.
Pod opieką wychowawcy klasy pani Renaty Sobczyńskiej oraz rodziców uczniów: pani Iwony Spozowskiej i pani Magdaleny Piaseckiej czwartoklasiści pojechali do parku rozrywki.
Przed wejściem na trampoliny uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa. Pan instruktor omówił rodzaje trampolin znajdujących w obiekcie i jak należy z nich bezpiecznie korzystać. Następnie instruktorzy przeprowadzili rozgrzewkę niezbędną do  zabaw na trampolinach. Po niej, pod okiem instruktora,  rozpoczęły się różne zabawy: dzieci bawiły się w chowanego, rywalizowały ze sobą, korzystając z interaktywnej ściany, zjeżdżały na pontonie, jeździły na tyrolce, skakały do basenu wypełnionego dużą poduszką powietrzną. Na koniec dwugodzinnej zabawy zaskakującą atrakcją były trampoliny świecące w ciemności oraz specjalne oświetlenie, tworzące klimat neonowy.
Uczniowie byli bardzo zadowoleni, że mogli aktywnie spędzić czas, skacząc, ćwicząc i rozładowując swoją energię.

Tekst i zdjęcia: Renata Sobczyńska

Data dodania: 2023-10-02 09:19:59