Konkurs czytelniczy pt. „Poniedziałek z wierszami Jana Brzechwy”

Dnia 25 września w świetlicy szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów z klasy II B. Głównym celem konkursu jest wdrażanie uczniów do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej, stwarzanie szansy na przełamywanie niechęci do czytania oraz kształtowanie sposobu spędzania czasu wolnego.  Konkurs miał w swoim przebiegu dwa etapy. W pierwszym etapie konkursu uczniowie zostali  zapoznani z treścią wierszy Jana Brzechwy . Drugi etap konkursu polegał na rozwiązaniu testu z pytaniami zamkniętymi i otwartymi dotyczącego omawianego tematu. Wszyscy uczniowie za udział w konkursie otrzymali nagrody rzeczowe.

Tekst i zdjęcia: Magdalena Pyrczuk

Data dodania: 2023-09-29 11:51:03