Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

◾ Konkurs plastyczno-literacki ,,Leśniczy gospodarzem lasu''

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-literackim ,,Leśniczy gospodarzem lasu’’

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 3 do 16 lat.

Wybór kategorii należy do uczestnika. Uczestnik może wziąć udział jednocześnie w dwóch kategoriach (plastycznej i/lub literackiej).

O czym mowa? Temat konkursu wymaga poruszenia wyobraźni. Prace powinny przedstawiać w jaki sposób uczestnicy konkursu widzą pracę leśników. Jakie obowiązki należą do leśnych pracowników? Z Jakimi sytuacjami należy zmierzyć się podczas pracy w lesie? Celem konkursu jest zwrócenie uwagi dzieci oraz młodzieży na rolę, jaką odgrywają pracownicy Lasów Państwowych w kształtowaniu zrównoważonej gospodarki leśnej i ochronie przyrody.

Termin dostarczenia prac upływa z 8 czerwca 2024 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w regulaminie.

Data dodania: 2024-05-07 16:42:08
Data edycji: 2024-05-07 16:45:06

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
aktualności i informacje