Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Konkurs plastyczny „Mój Przyjaciel Miś''

Z okazji „Dnia Pluszowego Misia” Mały Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs dla klas I – III pt. „Mój Przyjaciel Miś”. W ramach konkursu uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną dowolną techniką przedstawiającą postać pluszowego misia. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: w etapie pierwszym każdy wychowawca wybierał ze swojej klasy trzy najciekawsze prace, w etapie drugim opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego – Małgorzata Czajkowska z pomocą nauczyciela plastyki Pani Renaty Sobczyńskiej wybrał najpiękniejsze z nich.

LAUREACI KONKURSU:

I miejsce – Alicja Kowalczyk kl. I a

II miejsce – Franciszek Grzywiński kl. Ib

III miejsce – Agata Szabatowska  kl. b

I miejsce – Szymon Łyta  kl. IIa

II miejsce – Julia Bartecka kl. II b

III miejsce – Hanna Łoza kl. II b

I miejsce – Kamil Trych kl. III b

II miejsce – Julia Bąk kl. III a

III miejsce – Eryk Dłużniewski kl. III a

Wyróżnienia

Wiktor Kiersztyn kl. I a, Ksawery Piliszczuk kl. I b, Zofia Lichota kl. I a, Katarzyna Brzozowska kl. II b, Oliwier Tchórz kl. II a, Helena Krawczuk kl. II a, Gabriela Kaliszczuk kl. III b, Karol Dudek kl. III b, Lena Kołodziej kl. III a

Laureaci konkursu oraz wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody, a pozostałe osoby biorący udział w konkursie dostały drobne upominki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Czajkowska, Aneta Olszewska

Data dodania: 2023-12-01 15:27:33
Data edycji: 2023-12-01 15:33:38

ZapobiegamyMapa pomocyZdalna szkolaAktywna TablicaUnijny program dla szkółNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Laboratorium PrzyszłościErasmus +