Konkurs plastyczny ''Przygoda w krainie szachów''

Zapraszamy uczniów przedszkoli i szkół podstawowych na Konkurs Plastyczny „Przygoda w Krainie Szachów”. Przedmiotem konkursu są prace na temat dowolnej interpretacji własnych doświadczeń lub wyobrażeń związanych z szachami. Technika prac dowolna płaska (bez użycia art. spożywczych, plasteliny, itp.). Prace nadesłane na konkurs muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi i nie przedstawianymi na innych konkursach. Nadesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z zaakceptowaniem ww. warunków. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę. Prace na ww. konkurs mogą być przesyłane/przekazane przez osoby indywidualne.

Kategorie konkursowe:

1. Kategoria I - przedszkolaki

2. Kategoria II - uczniowie szkół podstawowych - klasy 1-3

3. Kategoria III - uczniowie szkół podstawowych - klasy 4-6

4. Kategoria IV - uczniowie szkół podstawowych - klasy 7-8

Opis pracy drukiem na odwrocie: imię, nazwisko i wiek autora, kategoria, dokładny adres szkoły, imię i nazwisko nauczyciela, telefon. Prace należy nadsyłać (złożyć w sekretariacie szkoły) w terminie do 6 listopada 2023 r. na adres: Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica, ul. Orla, 22-400 Zamość.

W załączniku znajduje się regulamin konkursu.

Data dodania: 2023-09-15 12:15:45
Data edycji: 2023-09-15 12:16:52