Konkurs plastyczny „ Zamość – miasto z dobrym klimatem”.

Dnia 05.06.2024 roku w siedzibie Akademii Zamojskiej odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „ Zamość – miasto z dobrym klimatem” organizowanego przez Miasto Zamość. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości ekologicznej       i artystycznej, promocja działań proekologicznych, podnoszenie świadomości ekologicznej, kształtowanie u młodzieży poczucia harmonii ze środowiskiem i odpowiedzialności za otaczające środowisko. Rozdanie nagród poprzedził krótki montaż słowno -  muzyczny przygotowany przez uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu. Uczniowie obejrzeli także prezentację przygotowaną przez panią inspektor Katarzynę Fornal – Urbańczyk pt. „Szkoła przyjazna klimatowi”. Następnie wręczono nagrody i wyróżnienia za wykonane prace.  Wśród laureatów w kategorii klas IV – VII miejsce trzecie zajęła uczennica naszej szkoły Maja Czuchaj - kl. VII C, natomiast w klasach I – III wyróżnienie otrzymała Marika Oliwiak-  kl. II B.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Renata Czajkowska

Data dodania: 2024-06-10 16:11:48