Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Konsultacje dla rodziców i uczniów

KONSULTACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW
NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6
IM. SZYMONA SZYMONOWICA W ZAMOŚCIU
W ROKU SZKOLNYM
2023/2024

ważny od 27.10.2023r.

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

Termin i godziny konsultacji

 

1.       

ADAMCZUK Katarzyna

Poniedziałek – 1115 – 1215

2.       

BAJ Grzegorz

Poniedziałek    – 1130 – 1230

3.       

DANIŁOW Lucyna

Czwartek I i III – 1320 – 1420

4.       

HAMERSKA Agnieszka

Wtorek – 1030 – 1130

5.       

CISZEWSKA Elżbieta

Poniedziałek – 1120 – 1220

6.       

CZAJKOWSKA Małgorzata

Środa – 915 – 1015

7.       

CZAJKOWSKA Renata

Wtorek  – 1220 – 1320

8.       

CZUCHAJ Katarzyna

Poniedziałek – 830 – 930

9.       

ks. OSUCHOWSKI Dominik

Środa – 1020 – 1120

10.   

DUDA Marzena

Środa – 1030 – 1130

11.   

GOMUŁKA Edyta

Czwartek – 930– 1030

12.   

HERBIN Dariusz

Środa – 1500 – 1600

13.   

JARSZAK Iwona

Wtorek – 1020 – 920

14.   

LEŃCZUK Agnieszka

Poniedziałek – 715 – 745

15.   

KLEMPKA Marzena

Piątek – 1025 – 1125

16.   

KOŁTUN Weronika Barbara

Środa – 830 – 930

17.   

KOWALCZYK Dorota

Środa – 1415 – 1515

18.   

MARTYNIUK Sylwia

----------------------

19.   

MATYSIAK Aleksandra

Czwartek – 830 – 930

20.   

MRÓZ Edyta

Piątek – 1220 – 1320

21.   

PAŃCZYK Aleksander

Środa  935 – 1035

22.   

OPAŁA Monika

Czwartek – 800 – 900

23.   

ks. PACHUTA Tomasz

Wtorek – 1020 – 1120

24.   

PAŃKO Grzegorz

Środa – 925 – 1025

25.   

PAWLISZAK Robert

Piątek – 1030 – 1130

26.   

PLEWA Marzena

Czwartek  – 1135 – 1235

27.   

PLEWA Sebastian

Wtorek – 1400 – 1500

28.   

PYRCZUK Magdalena

Czwartek – 930 – 1030

29.   

RUT Anna

Wtorek I i III – 740 – 840

30.   

SKIBA Katarzyna

Czwartek – 810 – 840      co drugi tydzień

31.   

PINTAL Bożena

Wtorek – 1220 – 1320

32.   

SŁOMIANOWSKA Monika

Wtorek – 1030 – 1130

33.   

SMÓL Jerzy

Czwartek – 1025 – 1125

34.   

SOBCZYŃSKA Renata

Czwartek – 1020 – 1120

35.   

SOKOŁOWSKA Ewelina

Piątek – 1415 – 1515  co drugi tydzień

36.   

STEFANOWSKA Joanna

Czwartek – 1020 – 1120

37.   

ŚLICZNIUK Anna

Środa – 835 – 935

38.   

TARNOWSKA Alicja

Poniedziałek – 925 – 1025

39.   

WAŚKO Artur

Poniedziałek – 1320 – 1420

40.   

WCISŁO Joanna

Piątek – 1045 – 1145

41.   

WOJCIECHOWSKA Agnieszka

Czwartek – 1135 – 1235

42.   

WSZOŁA Teresa

Piątek – 1410 – 1510

43.   

ZAWIŚLAK Artur

Wtorek – 1500 – 1600

44.   

ZWOLAN Dorota

Czwartek – 1000 – 1100

 

 



Data dodania: 2023-10-04 11:41:22
Data edycji: 2023-11-07 15:42:35
Ilość wyświetleń: 473

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej