Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Korzystamy z uroków zimy - klasa IV b i VI b na kuligu w Suścu

Korzystamy z uroków zimy - klasa IV b i VI b na kuligu w Suścu

W dniu 17 stycznia 2024 r. uczniowie z klasy IV  B i VI B wraz z opiekunami, korzystając ze sprzyjającej zimowej aury,  wybrali się na kulig do Suśca.
Celem  wyjazdu była integracja uczniów, zachęcanie do spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz poznanie zasad bhp podczas zabaw na śniegu.
W wymarzonej zimowej scenerii wyruszyliśmy spod szkoły o godzinie 8:15. Podczas jazdy autokarem nasz przewodnik pan Wojciech Łosiewicz przekazywał nam różne ciekawostki o Roztoczu i mijanych po drodze miejscowościach.
Kiedy dojechaliśmy do Suśca, oprócz tradycyjnej przejażdżki saniami, był spacer wzdłuż Tanwi, wsłuchiwanie się w szum wody oraz podziwianie oszronionych drzew. Wiele frajdy dostarczyły dzieciom zjazdy na workach z górki, wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Wszyscy uczniowie wrócili do domów cali i zdrowi. Czas spędzony aktywnie na świeżym powietrzu zaowocował dobrymi nastrojami wszystkich uczestników.


Tekst i zdjęcia: Renata Sobczyńska

 

Data dodania: 2024-01-18 14:02:54
Data edycji: 2024-01-18 14:06:02
Ilość wyświetleń: 163

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej