Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Las i jego mieszkańcy

Uczniowie klasy 3b podczas zajęć z edukacji przyrodniczej poznali warstwy lasu. Na podstawie wiadomości zdobytych na zajęciach poznali warstwową budowę lasu, przypomnieli sobie gatunki drzew liściastych i iglastych, nazwy zwierząt, a także informacje na temat zmian zachodzących w przyrodzie w poszczególnych porach roku. Swoją wiedzę wykorzystali wykonując makietę lasu. W czasie pracy wykazali się niezwykłą pomysłowością i zaangażowaniem.

Tekst i zdjęcia: Renata Czajkowska

Data dodania: 2024-10-21 20:33:23
Data edycji: 2024-10-21 20:35:01

ZapobiegamyMapa pomocyZdalna szkolaAktywna TablicaUnijny program dla szkółNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Laboratorium PrzyszłościErasmus +