Lekcje otwarte

W ramach rządowego programu „Aktywna Tablica” na lata 2020 – 2024 nasza szkoła zorganizowała lekcje otwarte dla nauczycieli ze szkół biorących w nim udział.

11 maja 2022 r. odbyła się otwarta lekcja języka polskiego z wykorzystaniem TIK przeprowadzona przez panią Edytę Gomułkę z klasą V c oraz języka angielskiego z wykorzystaniem TIK prowadzona przez panią Iwonę Jarszak z klasą III b.

Po zajęciach z dziećmi odbyło się potkanie międzyszkolnej sieci współpracy, gdzie nastąpiła wymiana doświadczeń oraz dzielenie się wiedzą i umiejętnościami związanymi z wykorzystaniem technologii informacyjnej i komputerowej.

W czasie cyklu spotkań z nauczycielami wielu zamojskich szkół omawiana była również praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, ich potrzebami, dostosowaniem sposobów pracy - form i metod oraz nowych programów multimedialnych wykorzystywanych w czasie lekcji.

Data dodania: 2023-09-01 20:17:22
Data edycji: 2023-09-01 20:21:27