Magiczna lekcja z lekturą

Czytanie i omawianie szkolnych lektur nie musi być nudne. Przekonali się o tym uczniowie klasy 4a, którzy uczestniczyli w niesamowitej i magicznej lekcji dotyczącej lektury "Akademia pana Kleksa". Wcielili się oni w role obdarzonych magicznymi umiejętnościami kucharzy i przygotowali własną potrawę, której nie powstydziłby się sam pan Ambroży Kleks.

Najpierw opracowali przepis na pyszne tosty, a potem zaczęła się prawdziwa kulinarna przygoda, której efekty można było podziwiać i smakować!

Ten niestandardowy sposób zachęcił uczniów do zgłębienia kolejnych tajemnic niewykłego nauczyciela akademii - Ambrożego Kleksa. Następną będzie lekcja kleksografii. Oj, będzie się działo....

tekst i zdjęcia: Edyta Gomułka

Data dodania: 2023-11-08 20:07:04