Mikołajkowe warsztaty w miniLAB

Z okazji Mikołajek klasy  II b i III b oraz IV a wraz z wychowawcami Panią Renatą Czajkowską oraz Panią Małgorzatą Czajkowską i panią Alicją Tarnowską wybrały się na warsztaty zorganizowane przez Pracownię miniLAB w Zamościu. Uczniowie podczas warsztatów mieli możliwość poczuć się jak młodzi naukowcy i własnoręcznie wykonać świece zapachowe, które później mogli zabrać ze sobą do domu. Klasy III b i IV a miały również okazję wziąć udział w pokazach chemicznych z użyciem różnych substancji. Mogli  samodzielnie zmieniać kolory oraz uczestniczyć w innych zaskakujących doświadczeniach. Czas spędzony w minLAB upłynął uczniom w ciekawy i aktywny sposób. Uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących informacji i na pewno nikt z nich się nie nudził. Bardzo dziękujemy Mikołajowi za wspaniały prezent.

Tekst i zdjęcia: Renata Czajkowska, Małgorzata Czajkowska, Aneta Olszewska, Alicja Tarnowska

Data dodania: 2023-12-06 17:24:21
Data edycji: 2023-12-14 21:14:10