Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Ósmoklasiści w „Stylowym” na warsztatach podróżniczych

Ósmoklasiści w „Stylowym” na warsztatach podróżniczych

Nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą... Nie muszą to być jednak kosztowne i egzotyczne wyjazdy. Można czerpać ogromną satysfakcję z poznawania rodzimych zakątków w najbliższej okolicy. O tych bliskich i dalekich podróżach i o tym, że w podróżowaniu jest coś magicznego opowiadali, w ramach 9.Zamojskiego Festiwalu Podróży “Eskapady Kresowe”, panowie: Grzegorz Gajek i Jacek Podkościelny. To pasjonaci podróży i przygody, dla których podróżowanie stało się stylem życia. Dr Grzegorz Gajek opowiadał o radości spotkania drugiego człowieka i odkrywania miejsc mało uczęszczanych przez ,, zwykłego turystę”. W drugiej części warsztatów swoją prezentację przedstawił Jacek Zbigniew Podkościelny, który mówił o swoich podróżach dalekich i bliskich, czyli o rowerowej pasji, o kajakach i tegorocznej wyprawie dalekiej… czyli o Indiach. Ich opowieściom przysłuchiwała się zamojska młodzież, w tym nasi uczniowie klas ósmych. Kto wie, może wśród nich jest przyszły podróżnik?

Data dodania: 2023-10-04 07:51:14
Data edycji: 2023-10-04 07:51:41
Ilość wyświetleń: 200

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej