Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

Piątoklasiści na warsztatach w Zwierzyńcu

Klasy 5A i 5B wraz z wychowawczyniami, Aleksandrą Matysiak i Katarzyną Adamczuk, wybrały się 18 września do Zwierzyńca. Po raz kolejny uczniowie mieli możliwość skorzystania z warsztatów oferowanych przez pracowników Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Piątoklasiści zdobyli piękny punkt widokowy oraz przeszli trasę prowadzącą do stawów Echo. Po drodze w grupach rozpracowywali zadania związane z czterema żywiołami posługując się lupami, miernikam i przede wszystkim własną spostrzegawczością i wiedzą.

Ta pouczająca wyprawa zakończyła się radosnym korzystaniem ze wspaniałej pogody.

Dziękujemy pracownikom Roztoczańskiego Parku Narodowego za kolejną żywą lekcję przyrody.

Tekst: Aleksandra Matysiak

Zdjęcia: Katarzyna Adamczuk i Aleksandra Matysiak

Data dodania: 2023-09-22 15:11:41
Data edycji: 2023-09-25 07:34:44

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
aktualności i informacje