Piątoklasiści na warsztatach w Zwierzyńcu - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Piątoklasiści na warsztatach w Zwierzyńcu

Klasy 5A i 5B wraz z wychowawczyniami, AleksandrÄ… Matysiak i KatarzynÄ… Adamczuk, wybraÅ‚y siÄ™ 18 wrzeÅ›nia do ZwierzyÅ„ca. Po raz kolejny uczniowie mieli możliwość skorzystania z warsztatów oferowanych przez pracowników RoztoczaÅ„skiego Parku Narodowego.

PiÄ…toklasiÅ›ci zdobyli piÄ™kny punkt widokowy oraz przeszli trasÄ™ prowadzÄ…cÄ… do stawów Echo. Po drodze w grupach rozpracowywali zadania zwiÄ…zane z czterema żywioÅ‚ami posÅ‚ugujÄ…c siÄ™ lupami, miernikam i przede wszystkim wÅ‚asnÄ… spostrzegawczoÅ›ciÄ… i wiedzÄ….

Ta pouczająca wyprawa zakończyła się radosnym korzystaniem ze wspaniałej pogody.

Dziękujemy pracownikom Roztoczańskiego Parku Narodowego za kolejną żywą lekcję przyrody.

Tekst: Aleksandra Matysiak

Zdjęcia: Katarzyna Adamczuk i Aleksandra Matysiak

Data dodania: 2023-09-22 15:11:41
Data edycji: 2023-09-25 07:34:44

Miej oczy na wszystko otwarte, bÄ…dź wÅ‚asnym sobie stróżem, byÅ› nigdy nie uczyniÅ‚ nic takiego, co by ciÄ™ w pogardÄ™ ludzkÄ… podać mogÅ‚o.