Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Początek roku szkolnego 2013/2014

Początek roku szkolnego 2013/2014

Początek roku szkolnego 2013/2014

 

2 września 2013 roku – jak w każdej szkole w Polsce odbyły się uroczyste akademie rozpoczynające nowy rok szkolny 2013/2014.

Na początku wprowadzono poczet sztandarowy i odśpiewano hymn Polski. Delegacja uczniów złożyła kwiaty przed tablica upamiętniająca ofiary II wojny światowej i minutą ciszy uczczono pamięć poległych. Następnie kilka słów do uczniów, rodziców i nauczycieli skierował dyrektor szkoły Artur Waśko. Miło i serdecznie zostali przywitani uczniowie z klas pierwszych, którzy dostali gromkie brawa. Szczególne słowa dyrektor szkoły skierował do uczniów klas szóstych, których ostatni rok nauki w naszej szkole będzie skoncentrowany na pogłębianiu wiedzy, utrwalaniu zdobytych umiejętności, przygotowaniu do konkursów przedmiotowych oraz sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej. Oprócz nauki na pewno nie zabraknie czasu na zabawę, wycieczki czy dyskoteki.

Kilka słów do zgromadzonych wygłosiła również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Gabriela Łuczka z klasy VIc, która podkreśliła, że szkoła to miejsce wspólnych działań i uczniów i nauczycieli oraz rodziców. Dlatego za to jak minie nam ten nowy rok odpowiadamy wszyscy. Po oficjalnym powitaniu, uczniowie spotkali się z wychowawcami klas w swoich odnowionych salach.

Tekst: Artur Waśko
Zdjęcia: Tadeusz Banaszkiewicz

 

Data dodania: 2023-11-23 19:02:35
Data edycji: 2023-11-23 19:03:24
Ilość wyświetleń: 206

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej