Poczytaj mi, Mamo!

Poczytaj mi, proszę!”

Szkolna akcja w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom" wciąż trwa, a Dzień Mamy stał się najlepszą okazją do wizyty wyjątkowych gości. Zaproszenie na spotkanie promujące głośne czytanie przyjęły mamy naszych uczniów, które postanowiły zachęcić dzieci do wysłuchania przygód bohaterów wybranych książek. Dziękujemy serdecznie gościom oraz uczniom naszej szkoły za wprowadzenie słuchaczy w świat pełen ciekawostek ukazanych w lekturach szkolnych.

Do zobaczenia w czerwcu.

Tekst: Elżbieta Ciszewska