Pomoc dla schroniska

Z inicjatywy p. Anny Barteckiej i córki Julii - uczennicy kl. 2 B działających  w wolontariacie na rzecz zamojskiego schroniska przez cały miesiąc maj 2024 r. trwała zbiórka na potrzeby schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zamościu. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Dzieci z klas I - III bardzo zaangażowały się, zebrano wiele kilogramów karmy dla zwierząt, maty węchowe, podkłady higieniczne, gryzaki  i wiele innych niezbędnych rzeczy.

Zebrane dary zostały przekazane do schroniska.

Uczniowie klasy 2 B składają serdeczne podziękowanie wychowawcom i uczniom klas I – III, którzy chętnie włączyli się w tą akcję.

Tekst i zdjęcia: Renata Czajkowska

Data dodania: 2024-06-10 16:16:25