Rejonowe zawody w tenisie stolowym.

W środę 18 października 2023 r. uczniowie ,,Szóstki” reprezentowali naszą szkołę w rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Zamościu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Wspomniane zawody sportowe rozegrane zostały na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr1 w Szczebrzeszynie. Do zawodów przystąpili uczniowie z następujących szkół:
- Szkoły Podstawowej w Bodaczowie
- Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szczebrzeszynie
- Szkoły Podstawowej w Izbicy
- Szkoły Podstawowej w Wirkowicach
- Szkoły Podstawowej w Kalinowicach
-Szkoły Podstawowa w Fajsławicach
- Szkoły Podstawowa w Zawadzie
- Szkoły Podstawowa w Krasnobrodzie
- Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu
- Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu
,,Szóstkę” reprezentowali tak jak poprzednio uczniowie klasy VII a : Barbara Kawalec , Agata Grzyb , Adam Podsiadło i Patryk Fabian .Nasi zawodnicy w rywalizacji sportowej zaprezentowali się na miarę swoich możliwości. Dziewczęta zajęły IV miejsce , chłopcy zaś uplasowali się na V miejscu. Dzięki tym wynikom nasza szkoła uzyskała ważne punkty w rywalizacji sportowej prowadzonej przez Szkolny związek Sportowy w Lublinie. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie ,,Szóstki”.
Tekst i zdjęcia: Artur Waśko

Data dodania: 2023-10-19 15:09:43