Samorząd Uczniowski 2023/2024 wybrany!

Wrzesień roku szkolnego 2023/2024 był w naszej szkole czas poważnych pierwszych wyborów. Wszystkie klasy starsze – od czwartej do ósmej - miały prawo oraz przywilej decydować o wyborze swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. O uczestnictwo powalczyli przedstawiciele klas VII i VIII:

Maja Czuchaj – VII C

Karol Kania - VIII A

Julia Kawałko - VIII A

Szkoła została przyozdobiona plakatami wyborczymi z obietnicami oraz programem działań kandydatów. Wszyscy wyborcy mieli więc okazję zapoznać się z ich sylwetkami oraz tym, co chcą zaproponować swoim wyborcom.

19 września 2023 r. nastał dzień wyborów, w których wzięli udział wszyscy chętni i uprawnieni uczniowie. Komisja wyborcza w składzie: Katarzyna Adamczuk i Aleksandra Matysiak - policzyła głosy.

Przewodniczącym szkoły z największą liczbą głosów została Julia Kawałko. Jej zastępcą - Karol Kania. Skład samorządu uzupełnia Maja Czuchaj.

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i z nadzieją oraz radością czekamy na realizację planów i zamierzeń na rzecz dobra naszych uczniów!

Tekst: Aleksandra Matysiak

Zdjęcia: Katarzyna Adamczuk