Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Sportowe zmagania klas I-III

Sportowe zmagania klas I-III

SPORTOWE ZMAGANIA KLAS I-III

      Czwartek 28 września 2023 r. był dla uczniów klas I-III nasze szkoły dniem sportowej rywalizacji na słodko i wesoło. Nauczyciele wychowania fizycznego we współpracy z dyrekcją szkoły i MKS PADWA Zamość zorganizowali turniej sprawnościowy dla naszych wychowanków. W otwarciu naszej sportowej imprezy uczestniczył wiceprezes MKS PADWA Zamość pan Sławomir Tór , który zachęcił młodych uczniów do aktywności fizycznej i kibicowania naszej zamojskiej drużynie piłkarzy ręcznych. W dzisiejszych czasach większość czasu na lekcjach spędzamy zamknięci w czterech ścianach. Coraz rzadziej widzimy bawiące się dzieci na dworze. Natomiast mniej spędzonego czasu na świeżym powietrzu przekłada się niższą aktywność, mniejszą odporność oraz gorszy ich rozwój psychofizyczny. Zaproponowane dzisiaj przez nauczycieli wychowania fizycznego proste zabawy ruchowe dla dzieci na świeżym powietrzu uatrakcyjniły dzisiejsze zajęcia lekcyjne , pokazały jak wielką rolę spełnia współpraca w grupie i rywalizacja sportowa miedzy poszczególnymi klasami. Jesteśmy bardzo dumni z umiejętności sportowych naszych młodych uczniów, już widzimy w nich przyszłych reprezentantów ,,Szóstki” startujących w różnorodnych zawodach sportowych. Sportowe zmagania zostały nagrodzone dopingiem , brawami oraz drobnymi słodyczami w postaci wafelków i napojów, których fundatorem był  MKS PADWA Zamość i Krajowa Grupa Spożywcza Polski Cukier. Organizatorami dzisiejszych sportowych zmagań byli nasi nauczyciele wychowania fizycznego: Artur Zawiślak, Dariusz Herbin i Artur Waśko. Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc i współpracę w zorganizowaniu dzisiejszej imprezy sportowej.

Tekst: Artur Waśko

Zdjęcia : Aneta Olszewska

Data dodania: 2023-10-02 14:16:24
Data edycji: 2023-10-02 14:18:24
Ilość wyświetleń: 272

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej