Sportowe zmagania w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej.

We wtorek, 7 maja 2024 r. reprezentanci ,,Szóstki” wzięli udział w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrane zostały w ramach wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego, a organizatorem był Szkolny Związek Sportowy w Zamościu. W turnieju siatkówki plażowej wzięły udział reprezentacje następujących zamojskich szkół podstawowych : Szkoły Podstawowej Nr 2,  Szkoły Podstawowej Nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 6 i Szkoły Podstawowej Nr 8.

,,Szóstkę” w kategorii dziewcząt reprezentowały:
1. Weronika Zgnilec z kl.VII a,
2. Paulina Kołodziej z kl.VII a,

1. Barbara Kawalec z kl.VII a.

W kategorii chłopców naszą szkołę reprezentowali:
1. Adam Podsiadło z kl.VII a,
2. Michał Kowalski z kl.VII a,
3.Fabian Patryk z kl.VII a.

Nasi zawodnicy i zawodniczki dali przykład determinacji i  dużej woli walki. Po rozegranych meczach dziewczęta zajęły II miejsce. Chłopcy po wygraniu najważniejszego meczu 2:0 zajęli I miejsce i uzyskali awans do następnego rejonowego etapu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej.

Jesteśmy dumni z naszych uczennic i uczniów, gratulujemy zajętych miejsc i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy sportowe.
Tekst i zdjęcia: Artur Waśko

Data dodania: 2024-05-08 15:07:13