Sukces Miłosza - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Sukces Miłosza

9 listopada 2023 r. w Centrum Kulturalno-Konferencyjnym w DoÅ‚hobyczowie miaÅ‚o miejsce podsumowanie konkursu plastycznego „Historia mojej maÅ‚ej ojczyzny – wspomnienia o Å¼oÅ‚nierzach AK Inspektoratu Zamość” zorganizowanego przez Åšwiatowy ZwiÄ…zek Å»oÅ‚nierzy Armii Krajowej OkrÄ™g Zamość KoÅ‚o w DoÅ‚hobyczowie oraz Centrum Kulturalno-Konferencyjne w DoÅ‚hobyczowie. W konkursie tym wziÄ™li udziaÅ‚ uczniowie klasy 1a: MiÅ‚osz GaÅ‚an, Maksymilian Unifantowicz oraz PaweÅ‚ WiÅ›niewski. ChÅ‚opcy wykazali siÄ™ znajomoÅ›ciÄ… tematyki i w sposób twórczy i oryginalny przedstawili gÅ‚ówne zagadnienie konkursu. WÅ›ród 124 prac w 4 kategoriach wiekowych dostrzeżono i wyróżniono pracÄ™ MiÅ‚osza.

Serdecznie gratulujemy Miłoszowi i dziękujemy chłopcom za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i życzymy powodzenia.

Tekst: Elżbieta Ciszewska

Zdjęcia: Karolina Gałan

Data dodania: 2023-11-16 19:30:00
Data edycji: 2023-11-16 19:31:25

Miej oczy na wszystko otwarte, bÄ…dź wÅ‚asnym sobie stróżem, byÅ› nigdy nie uczyniÅ‚ nic takiego, co by ciÄ™ w pogardÄ™ ludzkÄ… podać mogÅ‚o.