Sukces w konkursie plastycznym

W dniu 14.12.2023r. w Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczym w Zamościu odbyło się rozdanie nagród w III Konkursie Plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa”. Uczniowie naszej szkoły zdobyli w konkursie nagrody i wyróżnienia. W kategorii klas I- III: Maksymilian Unifantowicz z klasy 1a zdobył I miejsce, Zofia Lachawiec z klasy I b zajęła drugie miejsce. Wyróżnienia zdobyli: Lena Kmieć z klasy 1b, Ksawery Piliszczuk z klasy 1b oraz Alicja Kowalczyk z klasy 1a. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Anna Śliczniuk

Zdjęcia: Anna Śliczniuk, Joanna Wcisło