Sukces Zuzanny- uczennicy klasy VII A w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „KEN na afiszu”

Sukces  Zuzanny- uczennicy klasy VII A w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „KEN na afiszu”

5 października 2023 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „KEN na afiszu” oraz wręczenie nagród dla laureatów oraz wyróżnionych uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu promującego osoby, wydarzenia historyczne związane z utworzeniem i działalnością Komisji Edukacji Narodowej, aby upamiętnić 250. rocznicę jej  powstania. Konkurs został zorganizowany  przez Akademię Zamojską, Instytut De Republika, Kuratorium Oświaty w Lublinie i Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu. Partnerem przedsięwzięcia było Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Uczennica naszej szkoły Zuzanna Nowak znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów. Młodej artystce gratulujemy sukcesu i kreatywności, która została zauważona i doceniona przez jury.

Tekst i zdjęcia: Renata Sobczyńska

Data dodania: 2023-10-06 14:22:46