Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Sukcesy naszych uczniów w tenisie stołowym

Sukcesy naszych uczniów w tenisie stołowym

 

  We wtorek 10 października 2023 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w miejskich Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Zamościu. Były to szczególne zawody , gdyż po raz pierwszy w sportowej historii naszej szkoły rozegrane zostały one na  sali gimnastycznej ,,Szóstki”. Nasi reprezentanci mieli  możliwość sprawdzenia swych umiejętności sportowych w rywalizacji z koleżankami i kolegami z innych szkół podstawowych naszego miasta. Do zawodów sportowych przystąpili uczniowie z następujących zamojskich szkół :
- Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu
- Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu
- Szkoły Podstawowej Nr 9 w Zamościu.

,,Szóstkę” reprezentowali następujący uczniowie: Natalia Namroży , Mia Smutniak , Tomasz Mulawa i Leonardo Wyszyński .Cieszy nas fakt, że nasi uczniowie, mimo bardzo krótkiego okresu przygotowań bardzo dobrze zaprezentowali się w rywalizacji sportowej osiągając znaczący sukces. Chłopcy po rozegranych spotkaniach zajęli I miejsce , dziewczęta zaś w klasyfikacji końcowej turnieju zajęły II miejsce. Dzięki tym wynikom obie drużyny w tej dyscyplinie sportowej będą reprezentować naszą szkołę na następnym rejonowym etapie rozgrywek. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy, dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i z pewnością będziemy trzymać kciuki za ich dalsze sukcesy nie tylko w tenisie stołowym .  


Tekst i zdjęcia: Artur Waśko

 

Data dodania: 2023-10-11 13:53:08
Data edycji: 2023-10-11 13:56:03
Ilość wyświetleń: 180

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej