Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkurs plastycznym „Sowy Roztocza”

Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkurs plastycznym

Sowy Roztocza”

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w konkursie plastycznym „Sowy Roztocza” .
22 marca 2024 r. nagrodzeni uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem panią Renatą Sobczyńską wzięli udział w podsumowaniu konkursu, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu .

W drugiej kategorii klasy I- III prace Kamila Trycha uczenia pani Małgorzaty Czajkowskiej i Pawła Wiśniewskiego ucznia pani Elżbiety Ciszewskiej zdobyły wyróżnienia. W kategorii czwartej klasy VII-VIII prace uczennic pani Renaty Sobczyńskiej również zostały nagrodzone. Kasjana Grabarz - klasy VII a – zajęła III miejsce a Zuzanny Nowak- klasa 7a- II miejsce.

Wszystkim uczniom gratulujemy pięknych prac oraz pomysłowości .

Tekst i zdjęcia: Renata Sobczyńska

Data dodania: 2024-03-25 08:19:13