Sukcesy w Turnieju Szachowym DZIEŃ ROZTOCZA 2024

W niedzielę 23 czerwca 2024 roku w Tomaszowskim Domu Kultury w Tomaszowie Lubelskim odbył się turniej szachowy „DZIEŃ ROZTOCZA 2024”. W zawodach uczestniczyło 53 zawodników z Tomaszowa Lubelskiego, Biłgoraja, Zamościa, Michalowa, Lublina. Turniej rozegrano na dystansie 9 rund z czasem 10 minut na zawodnika i dodatkowo 5 sekund na posunięcie w kilku kategoriach wiekowych: do lat 10, do lat 14, do lat 18 i OPEN.

W turnieju wystartowali reprezentanci UKS Lider Zamość: Wiktor Koluch (2a), Zenon Hołys (4b), Hubert Kozyra (5b), Karol Nowoświat oraz Adam Pogudz. Zawodnicy UKS Lider w bardzo dobrym stylu zakończyli szachowy rok szkolny zdobywając dwa puchary oraz wysokie miejsca w swojej klasyfikacji wiekowej. W kategorii do lat 14 II miejsce wywalczył Hubert Kozyra, natomiast w kategorii do lat 10 I miejsce zajął Karol Nowoświat, a V miejsce Wiktor Koluch. Opiekunem zawodników był Pan Grzegorz Pańko. Gratulujemy sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko

Data dodania: 2024-06-24 08:25:47