Świąteczne stroiki w naszej szkole

W dniach od 5 do 7 grudnia 2023 r. uczniowie klas IV- VII pod kierunkiem nauczyciela plastyki z wielkim zaangażowaniem tworzyli stroiki bożonarodzeniowe. W tym celu wykorzystali gałązki iglaków, szyszki, orzechy, bombki, świece, gwiazdki i mnóstwo innych dodatków. Wszyscy wzajemnie współpracowali ze sobą, doradzali się, realizowali swoje pomysły, dzielili się przyniesionymi materiałami. Dzięki takiemu zaangażowaniu ze strony dzieci powstały przepiękne stroiki, które będą sprzedawane podczas kiermaszu szkolnego organizowanego w naszej szkole 11 grudnia przez Szkolne Koło „Caritas”.
Wykonane przez uczniów stroiki doskonale wprowadziły świąteczny nastrój w szkolne progi.

Tekst i zdjęcia: Renata Sobczyńska

Data dodania: 2023-12-10 17:57:44