„Święto Pluszowego Misia” w klasach I -III

W piątek 24 listopada 2023 roku w naszej szkole obchodziliśmy             „Święto Pluszowego Misia” zorganizowanego przez Mały Samorząd Uczniowski. Z tej okazji uczniowie klas I – III mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który przez cały dzień towarzyszył im podczas zajęć i wspólnej zabawy. Ulubione maskotki były kolorowe i przeróżnych rozmiarów, od małych po bardzo duże. Uczniowie bardzo chętnie o nich opowiadali. Pomimo nowoczesnych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, pluszowe misie nadal są ulubioną zabawką dzieci. Dzień ten upłynął wszystkim w miłej i serdecznej atmosferze, a uczniowie zgodnie przyznali, że miś to najlepszy przyjaciel dziecka.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Czajkowska, Aneta Olszewska

Data dodania: 2023-11-24 15:03:45