Tenis stołowy w ''Szóstce'' - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Tenis stołowy w ''Szóstce''

W czwartek  12 października 2023 r. uczniowie ,,Szóstki” uczestniczyli w miejskich Igrzyskach MÅ‚odzieży Szkolnej organizowanych przez Szkolny ZwiÄ…zek Sportowy w ZamoÅ›ciu w tenisie stoÅ‚owym dziewczÄ…t i chÅ‚opców. Mieli oni tak jak i ich mÅ‚odsi koledzy i koleżanki możliwość sprawdzenia swych umiejÄ™tnoÅ›ci  w sportowej rywalizacji na naszej szkolnej sali gimnastycznej. Do zawodów sportowych przystÄ…pili tylko uczniowie z 2 szkóÅ‚ naszego miasta:
- Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu
- Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu

,,SzóstkÄ™” reprezentowali uczniowie klas VII a : Barbara Kawalec , Agata Grzyb , Adam PodsiadÅ‚o i Patryk Fabian .Cieszy nas fakt, że nasi uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali siÄ™ w rywalizacji sportowej osiÄ…gajÄ…c duży sukces. DziewczÄ™ta zajęły w rywalizacji I miejsce , chÅ‚opcy zaÅ› uplasowali siÄ™ na II miejscu. DziÄ™ki tym wynikom obie drużyny w tenisie stoÅ‚owym bÄ™dÄ… reprezentować naszÄ… szkoÅ‚Ä™ na  etapie rejonowym tych rozgrywek. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy, dziÄ™kujemy za sportowÄ… rywalizacjÄ™.

Tekst i zdjęcia: Artur Waśko

Data dodania: 2023-10-14 15:22:15
Data edycji: 2023-10-14 15:25:50

Miej oczy na wszystko otwarte, bÄ…dź wÅ‚asnym sobie stróżem, byÅ› nigdy nie uczyniÅ‚ nic takiego, co by ciÄ™ w pogardÄ™ ludzkÄ… podać mogÅ‚o.