Trzecioklasiści uczą się jazdy na nartach

Mamy środek zimy. Trzecioklasiści rozpoczęli naukę jazdy na nartach.
W szkole na  ośnieżonym boisku  były zajęcia praktyczne wpinania i wypinania nart, poruszania się w terenie płaski , zwrotów i kontrolowanych upadków. Uczniowie wykorzystali zdobytą wiedzę w działaniu i kilkakrotnie samodzielnie zjechali pod opieką instruktorów ze stoku. W  doskonałych warunkach pogodowych, zajęcia te odbywały się na stoku w Jacni.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów, życzymy im jak najwięcej radości i mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze.

Data dodania: 2024-02-09 12:47:09
Data edycji: 2024-02-09 13:05:22