
Uczniowie klasy 1c spędzili wspaniały dzień, poznając uroki naszego miasta podczas wycieczki „Zamojską Ciuchcią”. Podczas przejażdżki odwiedziliśmy różne zakątki Zamościa, poznając jego historię i najciekawsze miejsca. Nie zabrakło również chwili na słodki odpoczynek – wspólnie wybraliśmy się na pyszne lody. Na zakończenie wycieczki spotkała nas wyjątkowa niespodzianka. Odwiedził nas Pan Prezydent Miasta Zamość, Rafał Zwolak, który poświęcił nam chwilę na rozmowę i wspólne zdjęcie.
To był dzień pełen radości, ciekawych wrażeń i niezapomnianych wspomnień!
Tekst: Katarzyna Czuchaj
Zdjęcia Anna Kuźma

22-400 Zamość
Orla 5