Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Wesoły pociąg 1c

Wesoły pociąg 1c

Uczniowie klasy 1c spędzili wspaniały dzień, poznając uroki naszego miasta podczas wycieczki „Zamojską Ciuchcią”. Podczas przejażdżki odwiedziliśmy różne zakątki Zamościa, poznając jego historię i najciekawsze miejsca. Nie zabrakło również chwili na słodki odpoczynek – wspólnie wybraliśmy się na pyszne lody. Na zakończenie wycieczki spotkała nas wyjątkowa niespodzianka. Odwiedził nas Pan Prezydent Miasta Zamość, Rafał Zwolak, który poświęcił nam chwilę na rozmowę i wspólne zdjęcie.

To był dzień pełen radości, ciekawych wrażeń i niezapomnianych wspomnień!

Tekst: Katarzyna Czuchaj

Zdjęcia Anna Kuźma

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 17:40:49
Data edycji: 2026-06-24 17:43:18
Ilość wyświetleń: 9

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Unijny program dla szkółZapobiegamyMapa pomocyZdalna szkolaAktywna TablicaUnijny program dla szkółNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Laboratorium PrzyszłościErasmus +
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej