Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Wiosenny start „Kolorowej gimnastyki”!

Wiosenny start „Kolorowej gimnastyki”!

Wiosenny start „Kolorowej gimnastyki”!

22 maja 2024 roku sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniła się uczniami klas pierwszych, którzy ubrani
w stroje sportowe w barwach wiosny uczestniczyli w „Wiosennej Gimnastyce”. To już III etap tegorocznej „Kolorowej Gimnastyki”.
Organizacją imprezy zajęła się tradycyjnie: p. Marzena Plewa. Zestaw ćwiczeń gimnastycznych przy muzyce przygotowały uczennice z klasy IV b. Perfekcyjnie poprowadziły wiosenne zmagania na gimnastycznym parkiecie. Pakiet gimnastyczny zawierał zestaw ćwiczeń gimnastycznych i układy taneczne do utworu muzycznego i piosenki „Kaczka Dziwaczka”. Zakończyły je zabawy ruchowe przy piosence, które dostarczyły wiele radości i uśmiechu (gimnastyka twarzy). Uczniowie, którzy spełnili wszystkie warunki części konkursowej otrzymali znaczek „Kwiatek”. Do całorocznej kolekcji brakuje im jeszcze jednego znaczka, aby odczytać konkursowe hasło w całości i wziąć udział w losowaniu nagród.
Serdecznie dziękuję  wychowawczyniom i nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej za pomoc w organizacji III etapu „Kolorowej gimnastyki”. To sportowe przedsięwzięcie ukazało rolę gimnastyki – ruchu całego ciała w utrzymaniu zdrowia, kondycji i wspaniałego samopoczucia. Wskazało aktywny sposób spędzania wolnego czasu z koleżankami i kolegami. Do zobaczenia wkrótce, bo kalendarzowe lato już - tuż, tuż! W sali gimnastycznej królowała dzisiaj jeszcze wiosna, ale już 7 czerwca swoje „kolorowe wrota” otworzy, specjalnie dla nas, lato.

Tekst i zdjęcia: Marzena Plewa
                                                                                                                    

Data dodania: 2024-05-27 11:46:30
Data edycji: 2024-05-27 11:50:37
Ilość wyświetleń: 101

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej