WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  W UNIHOKEJU

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

Sukces uczniów SP 6!!!

07.12.2023r. w Hrubieszowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. Uczniowie SP 6, po raz pierwszy w historii szkoły wywalczyli złoty medal i awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Elblągu.

Zwycięski skład w finale pokonał w rzutach karnych szkołę z Chełma.

Mistrzowie Województwa grali w składzie:

Abraszek Jakub, Barański Piotr, Fabjan Patryk, Kowalski Michał, Podsiadło Adam, Szewczuk Bartosz, Bazan Mariusz, Petrykowski Adrian, Popielec Szymon, Kania Karol.

W kategorii dziewcząt zawodniczki: Grzyb Agata, Kawalec Barbara, Kołodziej Paulina, Krupska Natasza, Plebanek Laura, Zgnilec Weronika, Sawicka Lena, Furmańczuk Olimpia, Haniewska Zuzanna, Hojda Gabriela, Chlebańska Klaudia zajęły V miejsce w województwie.

Nauczyciel prowadzący : Dariusz Herbin

Data dodania: 2023-12-11 08:19:04