Wyjazd edukacyjno-integracyjny klasy 6B

W dniach 21-22 września 2023r. klasa VI B wraz z wychowawcą, p. Dorotą Kowalczyk i mamą uczennicy, p. Iwoną Spozowską, była na dwudniowym biwaku w Krasnobrodzie.Po przyjeździe do ośrodka wypoczynkowego na Pszczelińcu i szybkim zakwaterowaniu udaliśmy się na spacer po okolicy. Celem naszego spaceru była Kaplica św. Rocha, do której wiodła ścieżka edukacyjna. Szliśmy piękną, malowniczą trasą przez las. Po wyczerpującym spacerze udaliśmy się na zakupy do pobliskiego sklepu. Po powrocie do ośrodka uczniowie przed obiadem mieli czas wolny, który wykorzystali na grę w siatkówkę, piłkę nożną i badmintona. Wieczorem rodzice zorganizowali ognisko integracyjne- były kiełbaski, pieczony chleb, pianki, a nawet urodziny jednego z kolegów. Następny dzień upłynął również we wspaniałej atmosferze - był zupełny relaks, głównie nad zalewem. Około godziny 16 wróciliśmy do Zamościa. Wycieczka dała wszystkim uczestnikom wiele radości. Pozwoliła na integrację klasy. Myślę, że z chęcią powtórzymy taki wyjazd w przyszłym roku.

Tekst: Dorota Kowalczyk

Zdjęcia: Iwona Spozowska