Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Wyjazd edukacyjno-integracyjny klasy 6B

Wyjazd edukacyjno-integracyjny klasy 6B

W dniach 21-22 września 2023r. klasa VI B wraz z wychowawcą, p. Dorotą Kowalczyk i mamą uczennicy, p. Iwoną Spozowską, była na dwudniowym biwaku w Krasnobrodzie.Po przyjeździe do ośrodka wypoczynkowego na Pszczelińcu i szybkim zakwaterowaniu udaliśmy się na spacer po okolicy. Celem naszego spaceru była Kaplica św. Rocha, do której wiodła ścieżka edukacyjna. Szliśmy piękną, malowniczą trasą przez las. Po wyczerpującym spacerze udaliśmy się na zakupy do pobliskiego sklepu. Po powrocie do ośrodka uczniowie przed obiadem mieli czas wolny, który wykorzystali na grę w siatkówkę, piłkę nożną i badmintona. Wieczorem rodzice zorganizowali ognisko integracyjne- były kiełbaski, pieczony chleb, pianki, a nawet urodziny jednego z kolegów. Następny dzień upłynął również we wspaniałej atmosferze - był zupełny relaks, głównie nad zalewem. Około godziny 16 wróciliśmy do Zamościa. Wycieczka dała wszystkim uczestnikom wiele radości. Pozwoliła na integrację klasy. Myślę, że z chęcią powtórzymy taki wyjazd w przyszłym roku.

Tekst: Dorota Kowalczyk

Zdjęcia: Iwona Spozowska

Data dodania: 2023-09-28 18:51:28
Data edycji: 2023-09-28 18:52:50
Ilość wyświetleń: 228

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej