Wyjście klasy  4 b do  Parku Trampolin „Fort Jump” z okazji Dnia Kobiet

11 marca 2024 r. klasa 4 B świętowała Dzień Kobiet w Parku Trampolin FORT JUMP w Zamościu. Celem wyjścia była integracja zespołu klasowego i aktywne spędzenie czasu.
Pod opieką wychowawcy klasy pani Renaty Sobczyńskiej oraz  pani Agnieszki Figarskiej Żur- mamy naszych bliźniaczek-  czwartoklasiści pojechali do parku rozrywki, gdzie czas biegnie znacznie szybciej niż w szkole.
Park Trampolin Fort Jump w Zamościu okazał się idealnym miejscem do spędzenia czasu, oferując nie tylko emocjonujące atrakcje, ale również bezpieczne warunki zabawy. Uczniowie mieli możliwość skakać, wykonywać akrobacje i doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktorów.
Skoki na trampolinach były wspaniałą zabawą,  wprawiły  uczniów nie tylko w znakomity nastrój, ale również  przy okazji przyczyniły się do ćwiczenia sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej.
Dziękujemy Klasowej Radzie Rodziców za zorganizowanie wyjścia, a wszystkim uczestnikom za udział w wydarzeniu oraz zaangażowanie w uczczenie Dnia Kobiet w tak radosny i aktywny sposób.

Tekst i zdjęcia: Renata Sobczyńska

Data dodania: 2024-03-13 18:21:40