Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Z wizytą na Poczcie Głównej

Z wizytą na Poczcie Głównej

Z wizytą na Poczcie Głównej

 

27 października 2023 roku klasy: II b, III a i III b wraz z wychowawczyniami: p. Renatą Czajkowską, p. Marzeną Plewą i p. Małgorzatą Czajkowską udały się z wizytą na Pocztę Główną w Zamościu.

 Wycieczkę rozpoczął jesienny spacer przy pięknej pogodzie, podczas którego uczniowie nie zapomnieli o przestrzeganiu zasad poruszania się w ruchu ulicznym, tak ważnych dla ich bezpieczeństwa. W mury urzędu pocztowego zaprosiła uczniów pani pracująca w urzędzie pocztowym, która pełniła funkcję przewodnika. Swoim urokiem osobistym i profesjonalizmem sprawiła, że „pocztowa wędrówka” była fascynującą przygodą.

Uczniowie zwiedzili pomieszczenie główne obsługi klientów oraz pomieszczenia wewnętrzne. Pani przewodniczka opowiedziała o funkcjonowaniu tych ważnych miejsc oraz o potrzebnej i odpowiedzialnej pracy pocztowców. Mieliśmy okazję poobserwować listonoszy, którzy wyruszali na zamojskie ulice z torbami pełnymi listów i różnych przesyłek. Celem wycieczki było także poznanie drogi listu od nadawcy do adresata.
Nauczyciele odpowiedzialni za to edukacyjne przedsięwzięcie serdecznie dziękują rodzicom, którzy włączyli się w organizację i służyli pomocą podczas jego przebiegu.

 

Tekst- p. M. Plewa

Zdjęcia – Wychowawczynie klas: 2b, 3a,3b

Data dodania: 2023-09-28 15:32:54
Data edycji: 2023-09-28 15:35:15
Ilość wyświetleń: 258

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej