Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

,,Zaczarowany Świat Bajek''

,,Zaczarowany Świat Bajek''

 

13 listopada uczniowie klas 1-3 udali się do Zamojskiego Domu Kultury na spektakl  teatralny „Zaczarowany Świat Bajek”. Dzieci miały możliwość poznania zupełnie nowego oblicza najbardziej znanych i lubianych dziecięcych wierszy Juliana Tuwima, Jana Brzechwy czy Aleksandra Fredry. ”Cuda i dziwy”, „Ptasie Radio”, „Lokomotywa”, „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”, „Chrząszcz”, „Słoń Trąbalski”, „Leń”, „Zosia Samosia”, „Paweł i Gaweł” to wiersze, które doskonale zna każdy z nas, a w spektaklu można było je usłyszeć i zobaczyć w barwnej i pełnej humoru inscenizacji. Bezpośredni kontakt aktorów z widzem, niezapomniana podróż w bajkowy świat, a przede wszystkim czytelny morał płynący z każdej bajki przemawiają za taką formą kontaktu naszych najmłodszych uczniów z literaturą, a dzisiejsze spotkanie z teatrem to doskonałe wprowadzenie do szerszego świata sztuki.

Tekst: Elżbieta Ciszewska

Zdjęcia: Małgorzata Czajkowska, Elżbieta Ciszewska

Data dodania: 2023-11-13 17:32:54
Data edycji: 2023-11-13 19:57:28
Ilość wyświetleń: 296

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej